Інтерфакс-Україна
19:26 27.07.2020

Глава Walgreens Стефано Пессіна йде у відставку

1 хв читати
Глава Walgreens Стефано Пессіна йде у відставку

Американська аптечна мережа Walgreens Boots Alliance Inc. у понеділок оголосила про плановану зміну керівництва.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, головний виконавчий директор Стефано Пессіна прийняв рішення піти у відставку, пробувши на цій посаді понад п'яти років.

Рада директорів Walgreens починає пошук нового CEO. Як тільки він буде обраний, Пессіна займе пост виконавчого голови. Джеймс Скіннер покине цю посаду, але залишиться в раді директорів для забезпечення плавного передання справ.

Після злиття Walgreens і Alliance Boots в грудні 2014 року Пессіна був призначений на посаду виконавчого віце-голови в січні 2015 року. Він тимчасово виконував обов'язки CEO з січня 2015 року, а з липня 2015 року був призначений на цю посаду на постійній основі. Скіннер займав пост виконавчого голови з січня 2015 року.

У повідомленні Walgreens зазначається, що після злиття компанія успішно завершила низку стратегічних партнерств і придбань під керівництвом Пессіни і Скіннера.

Акції Walgreens дешевшають на 2% під час торгів у понеділок, з початку цього року їх вартість впала на 32,7%.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 150 ворожих атак - Генштаб

Сибіга про удар РФ по автобусу з шахтарями на Дніпропетровщині: Російські вбивці мають постати перед правосуддям

Голова Ради прокурорів назвав критику добору в комісію САП тиском на Генпрокурора

У Польщі триває підготовка українських військових в рамках місії EUMAM Ukraine - Генштаб

Ворог просунувся поблизу двох населених пунктів Запорізької області - DeepState

7,5 тис. абонентів на Одещині залишаються без світла після негоди - ОВА

Російські оператори свідомо направили "шахеди" на автобус і мирних людей на Дніпропетровщині - радник Міноборони

Київ опівночі повертається до тимчасових графіків – ДТЕК

Кількість загиблих унаслідок атаки на автобус із шахтарями на Дніпропетровщині зросла до 16 осіб - Кулеба

Міністр оборони Німеччини: припинення підтримки України обійдеться дорожче, ніж допомога зараз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА