14:04 28.07.2020

Премії та надбавки є найкращим мотиватором працювати більше - дослідження

2 хв читати
Премії та надбавки є найкращим мотиватором працювати більше - дослідження

Премії та надбавки - найкращий мотиватор працювати більше.

Таку думку висловили 72% опитаних респондентів, повідомляється в дослідженні Міжнародного кадрового порталу grc.ua.

Як зазначається, були і ті, хто не позначив цього пункту. Серед них - представники профсфер "Адмін. Персонал" (17%), "Продаж" (12%), "IТ, телеком" (10%) тощо.

"Це можна пояснити тим, що перші дві профсфери часто обирають пошуковики "досвід" або з мінімальним трудовим стажем. І для них пріоритетними є кар'єрне зростання і набуття практичного досвіду. Третя профсфера ("IТ, телеком") традиційно входить до топ найбільш високооплачуваних професій", - ідеться в прес-релізі порталу.

Дослідження також показало, що більшість учасників опитування (54%) відзначають можливість підвищити професійні знання і навички, що мотивує їх працювати більше.

Понад третина учасників опитування виявилася досить амбітною. Так, 36% респондентів відзначили готовність працювати більше, якщо це обіцяє підвищення й кращі кар'єрні перспективи. Атмосфера в колективі може і стимулювати до кращої роботи, і, навпаки, стати причиною звільнення. Наприклад, трохи більше ніж чверть респондентів (26%) відзначили, що саме командний дух мотивує їх працювати більше, адже відчуття комфорту в колективі позитивно впливає на продуктивність і стимулює працювати так, щоб не підвести колег.

Кожен п'ятий учасник опитування (20%) зазначив, що похвала керівника стимулює робити більше.

При цьому торішнє дослідження показало, що частина респондентів (44%), оцінюючи професійні здібності своїх керівників, назвали їх достатніми для роботи, яку вони виконують. А ось майже кожен третій (36%) своїм начальником тією чи іншою мірою не задоволений.

У варіанті "Інше" найчастіше респонденти писали про те, що найбільше мотивують їх працювати... вони самі. Частина опитаних зазначає: вони звикли викладатися на всі 100%, і самовідповідальність якраз і підштовхує до того, щоб завжди показувати хороші результати.

Ще декілька респондентів акцентують готовність робити більше задля кращого майбутнього своїх дітей. І менше ніж 1% опитаних зізнаються: ніщо не може змусити їх працювати більше.а

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ атакувала Полтавську область із повітря, пошкоджено інфраструктуру - ОВА

Серед основних версій убивства Фаріон розглядаються її громадська діяльність та особиста неприязнь - Клименко

Трамп обіцяє звести Україну і РФ та укласти мир після обрання президентом США - розмова із Зеленським

Зеленський і Трамп провели телефонну розмову

ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ТРАМП ПРОВЕЛИ ТЕЛЕФОННУ РОЗМОВУ І ДОМОВИЛИСЯ ОБГОВОРИТИ ПІД ЧАС ОСОБИСТОЇ ЗУСТРІЧІ, ЯКІ КРОКИ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ СВІТ СПРАВЕДЛИВИМ І МІЦНИМ

Війська РФ завдали 65 авіаударів по позиціях ЗСУ і населених пунктах України - Генштаб

Справу про замах на Фаріон перекваліфіковано на «умисне вбивство» - поліція

Окупанти 28 разів намагалися прорвати оборону на покровському напрямку - Генштаб

Ірина Фаріон померла в лікарні внаслідок вогнепального поранення

ІРИНА ФАРІОН ПОМЕРЛА В ЛІКАРНІ - ПРЕС-СЛУЖБА ПЕРШОГО МЕДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ЛЬВОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА