Інтерфакс-Україна
14:13 28.07.2020

Київрада відкриє свій двір для паркування автомобілів у вихідні дні та свята

1 хв читати
Київрада відкриє свій двір для паркування автомобілів у вихідні дні та свята

Київрада планує відкрити свій двір для загального користування - кияни та гості столиці у вихідні та святкові дні зможуть використовувати територію у дворі адмінбудинку за адресою вул. Хрещатик, 36 для стоянки власних легкових автомобілів, повідомляє прес-служба міськради.

Згідно з повідомленням, це передбачено ухваленим у вівторок рішенням депутатів Київради "Про особливості використання території у дворі комплексу адміністративних будівель Київської міської ради у вихідні та святкові дні, деякі заходи щодо стимулювання розвитку електротранспортної інфраструктури та інші організаційні питання".

Умова доступу до парковки Київради - наявність вільних місць і дотримання правил відвідування території. Не порушувати громадський порядок, зберігати чистоту, розміщувати авто відповідно до розмітки.

"10% місць буде відведено для електромобілів. Також у дворі передбачено зарядні станції для електромобілів і виділено місця стоянки для людей з інвалідністю. Заїзд буде відкритий зі сторони вулиці Пушкінської", - розповідає заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів.

Він переконаний, що таке рішення дасть змогу зменшити проблему з паркуванням у центральній частині міста. Адже незважаючи на те, що кількість паркувальних майданчиків зростає, проблема де розмістити свій автомобіль ще досить актуальна. "Планується, що місце для стоянки автомобілів у дворі Київради буде безкоштовним. Графік роботи: з 8:00 до 22:00", - зазначив Прокопів.

ОСТАННЄ

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

Внаслідок обстрілу в Одесі поранено працівницю "Укрзалізниці" та пошкоджено пост на станції

Порошенко передав бригадам 100 дронів-камікадзе "Блискавка"

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА