Інтерфакс-Україна
08:20 30.07.2020

Плани США щодо виведення військових з трьох баз в ФРН можуть бути скориговані, заявляють у Берліні

1 хв читати
Плани США щодо виведення військових з трьох баз в ФРН можуть бути скориговані, заявляють у Берліні

Берлін узяв до відома плани США щодо виведення військ і не виключив, що плани американського керівництва ще можуть зазнати змін, йдеться в спільній заяві статс-міністра МЗС ФРН Нільса Аннена і статс-секретаря Міноборони Петера Таубера.

"Плани США ще не завершені і можуть зазнати подальших коректив. Реалізація деяких заходів з перекидання може відбутися швидко, але реалізація більшої частини потребує більш тривалого часу. Федеральний уряд приймає ці рішення до відома", - йдеться в заяві, що надійшла в "Інтерфакс".

Повідомляється, що плани американського керівництва стосуються трьох точок дислокації військовослужбовців США в ФРН. Це Штутгарт, де розташовані підрозділи USEUCOM і USAFRICOM, Вілзек (Баварія) і Шпангдалем (Рейнланд-Пфальц).

З керівництвом цих регіонів уряд Німеччини планує тримати тісний контакт з цього приводу.

У заяві наголошується, що згідно з наявною в уряді інформацією, влада США планує скоротити контингент в Німеччині до 25 тис. людей. 6,4 тис. осіб повинні будуть повернутися в США, 5,6 тис. осіб будуть переведені на інші бази в ЄС.

Раніше в середу глава Пентагону Марк Еспер заявив, що рішення військового командування США вивести близько 12 тис. військових з ФРН дозволить, зокрема, ефективніше протистояти Росії, зміцнити НАТО і "отримати більше стратегічної гнучкості".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Доброволець, який воював на боці України засуджений у Швейцарії до умовного терміну ув'язнення – ЗМІ

Одна людина постраждала внаслідок ворожої атаки на Одесу – МВА

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА