Інтерфакс-Україна
15:44 30.07.2020

Мінськ просить Київ перевірити причетність затриманих бойовиків до скоєння злочинів в Україні

1 хв читати
Мінськ просить Київ перевірити причетність затриманих бойовиків до скоєння злочинів в Україні

Виконувач обов'язків керівника посольства України в Білорусі Петро Врублевський і міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей обговорили затримання в республіці російських бойовиків і перевірку їх причетності до скоєння злочинів в Україні.

"30 липня 2020 року на запрошення білоруської сторони відбулася зустріч тимчасового виконувача обов'язків керівника посольства України в Республіці Білорусь Врублевського з міністром закордонних справ Білорусі Макеєм. Білоруська сторона поінформувала про ситуацію навколо затримання на території РБ російських бойовиків і звернулася до української сторони щодо перевірки причетності затриманих до скоєння злочинів в Україні", - зазначено в повідомленні посольства України в Білорусі на сторінці у Facebook.

Також, за інформацією посольства, сторони обговорили підготовку до проведення запланованого на жовтень 2020 року в м. Гродно Третього форуму регіонів України та Білорусі та співробітництво в інших сферах, зокрема в паливно-енергетичній.

Як повідомлялося, співробітники правоохоронних органів Білорусі затримали 29 серпня вночі біля Мінська 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії "Вагнер", ще одну людину затримали на півдні країни.

Держсекретар СБ Белорусі Андрій Равков заявив, що затримані під Мінськом росіяни з ПВК "Вагнер" дають показання.

30 липня Служба безпеки України заявила, що ініціюватиме питання екстрадиції затриманих у Білорусі бойовиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти завдали серію ракетних ударів по Харкову, наслідки встановлюються - мер

Чехія остаточно припинила імпорт нафти з РФ - ЗМІ

Рубіо: ми зустрілися, щоб обговорити як досягти справедливого й стійкого миру

Масштабну пожежу в Миколаєві внаслідок удару російського дрона ліквідовано - ДСНС

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Рубіо мав розмову з Лавровим після переговорів у Парижі

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА