Інтерфакс-Україна
17:27 30.07.2020

НАБУ повідомило екс-чиновникам ЗСУ про підозру у зловживаннях, які завдали понад 37 млн грн збитків під час облаштування полігона

2 хв читати
НАБУ повідомило екс-чиновникам ЗСУ про підозру у зловживаннях, які завдали понад 37 млн грн збитків під час облаштування полігона

Під процесуальним керівництвом прокурорів САП детективи НАБУ повідомили про підозру трьом колишнім чиновникам Збройних сил України та двом представникам приватного товариства, зловживання яких під час облаштування військового полігона "Широкий лан" завдали державі збитків на суму понад 37 млн грн.

"Слідство встановило, що у 2017-2018 роках начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України, начальник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об'єктів Головного КЕУ ЗСУ та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ в змові з представниками приватного товариства, а саме його директором і бенефіціарним власником, організували прийом робіт і послуг з облаштування польового табору "Широкий лан" у с. Ульянівка Миколаївської області", - повідомляє прес-служба САП у четвер.

Незважаючи на те, що роботи з облаштування польового табору фактично не були виконані, посадові особи ЗСУ все-таки "посприяли" в переказі коштів на рахунки компанії.

Унаслідок цього державі було завдано збитків на суму понад 37 млн грн, що підтверджується висновком Державної аудиторської служби та проведеними у справі експертизами.

"На сьогодні колишнім службовцям Збройних сил України та двом представникам приватного товариства інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч.5 ст. 191, ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Водночас досудове розслідування триває, встановлюються інші особи, причетні до скоєння цього злочину", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА