19:15 30.07.2020

ЦВК роз'яснила окремі питання організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів у Києві

2 хв читати
ЦВК роз'яснила окремі питання організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів у Києві

Відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому комісія затвердила роз'яснення щодо окремих питань організації підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня в містах із районним поділом з кількістю виборців 2 млн і більше осіб.

Як повідомляє прес-служба Центрвиборчкому, ЦВК затвердила зазначене роз'яснення, оскільки в законодавстві були суперечності щодо формування районних виборчих комісій у містах із кількістю виборців 2 млн і більше, а також утворення територіальних виборчих округів у таких містах, з метою забезпечення однакового застосування деяких положень законодавства України.

"Зокрема, в документі зазначено, що єдиний одномандатний міський виборчий округ із виборів київського міського голови поділяється на 10 територіальних виборчих округів, межі яких збігаються з межами районів у місті Києві. Рішення про утворення таких виборчих округів не приймається", - йдеться в повідомленні.

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Київської міської ради утворює Київська міська виборча комісія у порядку та строки, визначені Виборчим кодексом України.

Склад районних у місті Києві виборчих комісій формує Центральна виборча комісія не пізніш як за 75 днів до дня чергових виборів (до 10 серпня 2020 року включно).

Подання кандидатур до складу районних у місті Києві виборчих комісій можуть вносити районні в місті Києві (в разі їх відсутності у структурі відповідної політичної партії – міська міста Києва) організації політичних партій, зазначені в частині другій статті 203 кодексу, не раніше ніж за 90 днів та не пізніш як за 80 днів до дня чергових виборів (до 5 серпня 2020 року включно).

Районні в місті Києві виборчі комісії здійснюють повноваження, передбачені кодексом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА