07:36 31.07.2020

Група американських сенаторів запропонувала законопроект про військову допомогу Україні

1 хв читати
Група американських сенаторів запропонувала законопроект про військову допомогу Україні

Група американських сенаторів, які представляють в Комітеті у закордонних справах обидві партії, підготувала законопроект про щорічне виділення Україні в якості військової допомоги $ 300 млн, включно з поставками летальних озброєнь.

"Цей законопроект демонструє Україні і Росії, що Сполучені Штати будуть підтримувати свого друга протягом усього демократичного перехідного періоду і захист ним свого суверенітету і територіальної цілісності. Цей законопроект зміцнить обороноздатність України за рахунок військової підготовки і оснащення, а також посилить дипломатичну підтримку з боку США і Європи", - заявив на засіданні комітету республіканець Джим Рич.

Демократ Джин Шахін сказала, що "зловмисна поведінка Кремля щодо США і наших трансатлантичних партнерів не слабшає, тому забезпечення наших партнерів в регіоні здатністю протистояти цій агресії на передньому краї має таке велике значення".

Крім фінансової допомоги законопроект передбачає також звіт адміністрації про дипломатичну підтримку Сполученими Штатами України протягом наступних п'яти років, а також надання Пентагоном і держдепартаментом звіту про потенціал та потреби Збройних Сил України, плану поставок американської допомоги в сфері безпеки України.

Документ рекомендує держдепартаменту сформувати спільно з європейськими союзниками робочу групу з України і призначити спеціального посланника з питань України як представника США на мирних переговорах у нормандському форматі, а також сприяти діалогу між чорноморськими країнами.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА