Інтерфакс-Україна
13:44 31.07.2020

На Донбасі не було обстрілів з опівночі - Міноборони

1 хв читати
На Донбасі не було обстрілів з опівночі - Міноборони

Російські найманці жодного разу не обстріляли позицій об'єднаних сил із початку доби в п'ятницю, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"З моменту оголошення повного і всеосяжного режиму припинення вогню жоден військовослужбовець зі складу об’єднаних сил не загинув і не був поранений внаслідок ворожих обстрілів... Водночас із сумом змушений повідомити про смерть з причини гострої серцево-судинної недостатності старшого сержанта Володимира Перекрестова, 1975 року народження. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким військовослужбовця", - йдеться в звіті.

У Міноборони зазначають, що підрозділи Збройних сил України та інших складових сил оборони, дотримуючись умов припинення вогню, повністю контролюють ситуацію в районі проведення Операції об'єднаних сил і продовжують виконувати завдання за призначенням, перебуваючи напоготові до адекватного реагування на будь-які дії противника.

"Крім того, військовослужбовці об’єднаних сил допомагають мешканцям прифронтових населених пунктів у вирішенні нагальних проблем, проводять гуманітарні заходи. Зокрема, організовано та здійснюється стале забезпечення питною водою жителів Водяного та Пісків", - розповіли в Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В.о. гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" призначили заступницю гендиректора Котляревську

Туск: З боку РФ немає навіть сліду доброї волі щодо припинення війни

В Держприкордонслужбі повідомили про відсутність втручання в роботу їх камер відеоспостереження

ЦАХАЛ закликає жителів північної частини Сектору Газа евакуюватися

Арештовані активи сина експрезидента "Мотор Січі" на пів мільярда гривень

Прикордонники краматорського "Форпосту" знищили дроном ворожий "Солнцепьок"

Волонтери УЧХ щодня готові оперативно реагувати на надзвичайні ситуації

Зеленський провів нараду з підготовки обміну 1000 полонених

Зеленський: Важливо, щоб Північна Македонія була представлена на саміті Україна - Південно-Східна Європа

Архієпископ Зоря розповів про проблеми Києво-Печерської лаври через продовження перебування там представників УПЦ (МП)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА