Інтерфакс-Україна
10:58 02.08.2020

В Україні 1 112 людей захворіли на Covid-19 за минулу добу, 235 одужали, 16 померли, 30,9 тис. випадків хвороби

1 хв читати
В Україні 1 112 людей захворіли на Covid-19 за минулу добу, 235 одужали, 16 померли, 30,9 тис. випадків хвороби

1 тис. 112 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу Covid-19 виявлено в Україні за минулу добу станом на ранок неділі, 2 серпня, 235 хворих одужали, 16 померли, повідомляє сайт Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони (РНБО).

Днем раніше, 1 серпня, повідомлялося про 1 тис. 172 нових випадків захворювання Covid-19, 31 липня – про 1 тис. 90 інфікованих, 30 липня було зафіксовано абсолютний антирекорд – 1 тис. 198 нових заразилися за добу; 29 липня було 1 тис. 22 нових інфікованих.

Кількість інфікованих наростаючим підсумком з початку пандемії становить на ранок неділі 72 168 осіб, одужали – 39 543, померли з початку пандемії від 19 1 725 осіб. Зараз в Україні на Covid-19 хворіє 30 900 осіб, що на 861 більше, ніж днем раніше.

Найбільше число виявлених випадків Covid-19 за минулу добу зафіксовано в Івано-Франківській (115) та Львівській (112) областях, а також у Києві (110). Найбільше одужало у Чернівецькій (63) та Рівненській (52) областях, але в 10 із 24 областей не зафіксовано нових випадків одужання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА