16:37 03.08.2020

Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"

2 хв читати
Держподаткова розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через "Дію"

 Державна податкова служба (ДПС) розробляє механізм перевірки дійсності фіскальних чеків через застосунок "Дія", повідомила заступник голови ДПС Наталія Калєніченко.

"Ми працюємо над тим, щоб платник податків, який встановив застосунок "Дія", зміг знайти, перевірити, завантажити чек, щоб не заходити до електронного кабінету, а саме через "Дію" отримати всю необхідну інформацію про розрахункові операції", - сказала Калєніченко під час прес-конференції в понеділок, присвяченій запуску "РРО у смартфоні".

За її словами, в планах податкової - розширити безоплатний застосунок програмного РРО на систему iOS, оскільки програма поки що доступна для ОС Android або Windows.

Калєніченко додала, що надійшло багато побажань від бізнесу, щоб система ПРРО була інтегрована з банківськими сервісами, і це - також серед планів Держподаткової.

Як уточнила Калєніченко, на сьогодні бізнес зареєстрував 22,7 тис. програмних РРО, зокрема 14,5 тис. - на програмному рішенні податкової. Кількість виданих чеків через них - 154 тис.

Як повідомлялося, 1 жовтня 2020 року набуває чинності норма про "кешбек", яка передбачає повернення вартості покупки за порушення видачі чека. Також вводиться застосування повного розміру штрафу за незастосування РРО або невидачу чека (100% суми під час першого порушення і 150% за кожного наступного).

З 1 жовтня 2020 року РРО стануть також обов'язковими для окремих категорій платників єдиного податку другої-четвертої груп. З 1 серпня законодавство дозволило застосовувати альтернативні форми касових апаратів - програмні РРО на добровільних засадах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА