19:19 03.08.2020

Харківський патрульний, який відкрив вогонь по переслідуваному авто і поранив пасажира, постане перед судом

2 хв читати
Харківський патрульний, який відкрив вогонь по переслідуваному авто і поранив пасажира, постане перед судом

Обвинувальний акт стосовно командира роти управління патрульної поліції в Харківській області, який відкрив вогонь під час переслідування автомобіля Subaru Forester, за кермом якого ймовірно був п'яний водій, і важко поранив пасажира машини, скеровано до суду.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, поліцейському інкримінують перевищення службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України).

"Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від семи до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у ніч на 13 лютого екіпажу патрульних поліцейських від громадян надійшла інформація про те, що троє чоловіків розпивають алкогольні напої і мають намір їхати автомобілем Subaru. Співробітники патрульної поліції, які виїхали на місце, знайшли цих людей і авто, але водій Subaru спробував втекти від правоохоронців. Він не реагував на їхні вимоги зупинитися. Розпочалося переслідування. У полі біля с. Хролів авто патрульних застрягло. Старший лейтенант поліції спробував зупинити Subaru і тричі вистрілив у нього. Унаслідок пасажир автомобіля зазнав двох проникаючих поранень у спину і поперек із розривом правої легені.

За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.365 КК України.

Кримінальне провадження розслідує територіальне управління ДБР у Полтаві. Процесуальне керівництво здійснює прокуратура Харківської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти зосередилися на покровському напрямку попри втрати – Генштаб

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА