Інтерфакс-Україна
20:26 03.08.2020

На території психоневрологічного інтернату в Закарпатській області сталася пожежа, без постраждалих

1 хв читати

У понеділок, 3 серпня, вдень до оперативно-рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу на території психоневрологічного інтернату в с. Тур'ї Ремети Перечинського району Закарпатської області, повідомляє прес-служба ГУ Держслужби України з НС.

Згідно з повідомленням, інформація про спалах надійшла о 15:40. "За поки що невстановленої причини загорілася неексплуатована будівля на території місцевого психоневрологічного інтернату", - йдеться в інформації.

Над ліквідацією працювали п'ять одиниць техніки та 18 працівників особового складу від пожежно-рятувальних підрозділів н. п. Перечин, н. п. Великий Березний та м. Ужгород.

"О 16:28 пожежу вдалося локалізувати на площі 300 кв. м, а о 17:15 остаточно ліквідувати. Жертв на пожежі немає. Причину пожежі встановлюють", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Нікопольщині від ворожих обстрілів постраждала літня жінка, є пошкодження цивільної інфраструктури

На фронті за добу відбулося майже 70 боїв, найбільше на покровському напрямку

Бійці "Азову" взяли в полон трьох російських окупантів на торецькому напрямку

Волц: Угода з копалин буде укладена найближчим часом

Єврокомісар з питань оборони вважає, що заборона вступу України до НАТО полегшує Росії планування агресії

Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним у переговорах щодо досягнення миру в Україні

Зеленський заслухав доповідь Сирського щодо ситуації на фронті

Кількість загиблих внаслідок вибуху в іранському порту Бандар-Аббас зросла до 28 чоловік

Українська ППО за тиждень знищила 841 повітряну ціль

Троє цивільних загинуло, четверо зазнали поранень у Костянтинівці через бомбардування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА