Інтерфакс-Україна
08:47 04.08.2020

У Китаї за добу виявлено 57 нових випадків коронавірусу

1 хв читати

За минулу добу в Китаї виявлені 57 нових інфікованих COVID-19: 36 хворих в активній формі і 21 безсимптомний носій, повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті.

Усередині країни зафіксовані 30 активних випадків: 28 - в Синьцзян-Уйгурському автономному районі КНР, два - в північно-східній провінції Ляонін.

За попередню добу виявлено 54 нових випадки захворювання: 43 в активній формі і 11 безсимптомних.

З грудня минулого року жертвами коронавірусу в Китаї стали 4 тис. 634 людини, зареєстровано 84 тис. 464 активних випадків зараження при 2 тис. 098 ввізних.

На китайських територіях поза материковою частиною країни за добу виявлено 78 нових випадків захворювання, всі - в Гонконгу. З початку пандемії в трьох районах зареєстровано 4 тис. 109 хворих з коронавірусом: в Гонконгу - 3 тис. 589 (38 випадків смертельного результату), в Макао - 46, на Тайвані - 474 (сім випадків смерті).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти в неділю збільшили активність на курському та костянтинівському напрямках – Генштаб

Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга

Україна зробила США пропозиції щодо газової інфраструктури та атомної генерації, йде робота над деталями – Зеленський

Зеленський: Працюємо з партнерами у Європі, щоб збільшувати закупівлі американської далекобійної зброї та ППО

Зеленський доручив дипломатам провести зустріч "Коаліції охочих" найближчим часом

Сили оборони уразили НПЗ та ГПЗ в РФ, а також нафтобазу в окупованому Бердянську

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА