12:16 04.08.2020

Півтори сотні бійців Сухопутних військ ЗСУ розпочали підготовку в рамках місії Orbital під керівництвом британських інструкторів

2 хв читати
Півтори сотні бійців Сухопутних військ ЗСУ розпочали підготовку в рамках місії Orbital під керівництвом британських інструкторів

На Дніпропетровщині майже 150 військовослужбовців зі всієї України під керівництвом британських інструкторів розпочали місячний навчальний курс з індивідуальної підготовки в рамках місії Orbital, повідомляє у вівторок прес-служба Міноборони України.

"Здобуті навички вони поширять у війська як інструктори навчальних батальйонів і фахівці з бойової підготовки окремих військових частин. Курсанти мають бойовий досвід і представляють усі чотири оперативних командування Сухопутних військ ЗС України. Після завершення курсу "Індивідуальна підготовка" вони отримають сертифікати та навчатимуть українських військовослужбовців за новими стандартами", - йдеться в повідомленні.

Місцем проведення навчання Новомосковський полігон було обрано не випадково. Минулого року в рамках місії Orbital інструктори навчального батальйону 239-го загальновійськового полігону вже пройшли таку підготовку і тепер допомагають британським колегам у проведенні більш масштабного навчального курсу.

"З нашого навчального батальйону відібрано сім інструкторів, які контролюватимуть курс підготовки та працюватимуть у повній взаємодії з британськими інструкторами, для того щоб їм було легше, оскільки деякі іноземці тут уперше. 2019 року навчальний батальйон був укомплектований на 100% інструкторським складом. Це фахівці з вогневої підготовки, тактичної медицини, зв’язку, топографії, інженерної та тактичної підготовки. Термін підготовки наших фахівців становить 32 доби. Коли бригада виходить на відновлення боєздатності, наші інструктори проводять з військовослужбовцями заняття з удосконалення навичок за кожною з дисциплін з урахуванням досвіду та стандартів, які нам передали британці", - зазначив командир навчального батальйону 239-го загальновійськового полігону.

За його словами, відмінність українського і британського підходів до підготовки в тому, що в ЗС України акцент більше роблять на колективних заняттях, а британці працюють із меншими групами - один інструктор веде групу з п'яти-шести осіб, доки кожен курсант повністю засвоїть матеріал і виконає всі практичні вправи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Білоруським правозахисникам відомо вже про чотири десятки затриманих на протестних акціях у неділю, зокрема, журналістів

Вірменія звернулася до ЄСПЛ із закликом припинити обстріли цивільних об'єктів в Карабаху

Військовослужбовці разом із рятувальниками ліквідують дві лісові пожежі поблизу лінії розмежування на Донбасі

Міноборони Вірменії заявило про участь найманців у боях на боці Азербайджану і втручанні Туреччини

Російські найманці 4 рази порушили режим тиші на Донбасі з півночі, втрат немає

В Азербайджані з 28 вересня вводяться воєнний стан і комендантська година

Міноборони Вірменії заявляє про втрати противника 200 убитими в Карабаху

МАУ скасувала рейси в Єреван через вірмено-азербайджанський конфлікт

На горі Піп-Іван у Івано-Франківській області випав сніг

Сайти ЗМІ Вірменії піддалися кібератакам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА