Інтерфакс-Україна
20:15 04.08.2020

Постраждалих від вибухів у Бейруті може бути кілька сотень

1 хв читати
Постраждалих від вибухів у Бейруті може бути кілька сотень

Сотні людей могли постраждати в результаті вибухів біля порту Бейрута, повідомляють у вівторок регіональні ЗМІ з посиланням на спецслужби Лівану.

Після двох потужних вибухів на місці події почалася сильна пожежа. Нині там працюють пожежники і медики, зокрема з ліванського Червоного Хреста.

У всіх лікарнях Бейрута поширене оповіщення бути готовими до вступу великої кількості постраждалих.

Спочатку повідомлялося, що трагічна подія сталася через пожежу на складі піротехніки. Потім міністр охорони здоров'я Лівану Хамад Хасан повідомив, що в порту Бейрута вибухнуло судно, завантажене піротехнікою.

На кадрах користувачів соцмереж видно, як над місцем події піднімається величезна хмара у вигляді гриба, також деякі користувачі соцмереж повідомили, що офісним приміщенням, в яких вони перебували на момент вибухів, було завдано збитків.

 

 

ОСТАННЄ

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА