Інтерфакс-Україна
07:38 05.08.2020

У Харкові затриманий військовослужбовець, який торгував зброєю і боєприпасами

1 хв читати
У Харкові затриманий військовослужбовець, який торгував зброєю і боєприпасами

Харківські правоохоронці у вівторок, 4 серпня, затримали військовослужбовця, підозрюваного в торгівлі зброєю і боєприпасами.

"У ході слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили, що 35-річний військовослужбовець організував схему незаконного збуту боєприпасів і вогнепальної зброї ... Під час проведення обшуку за місцем проживання було виявлено та вилучено 4 електродетонатори, 2 корпуси ручних гранат РГД-5, підривники до ручних гранат типу УЗРГМ, рушницю і патрони калібру 5,45 мм", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України було розпочато в червні цього року.

В ході досудового розслідування правоохоронці задокументували факт продажу боєприпасів.

Досудове розслідування проводиться відділом спеціальної поліції ГУ Нацполіції в Харківській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Харківського гарнізону об'єднаних сил, спільно з оперативними співробітниками УСБУ в області.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В найближчі дні в Україні буде прохолодно та майже без опадів

Продовження антикорупційних реформ має вирішальне значення для шляху України до ЄС - Матернова

Необхідно розпочати діалог між педагогами і владою щодо збільшення навантаження вчителя і підвищення зарплати - освітній омбудсмен

Зеленський обговорив із військовими на Запоріжжі активізацію штурмових дій окупантів

Правоохоронці спільно з колегами з Литви затримали бойовика РФ, який під виглядом біженця намагався втекти до ЄС

Зеленський про EUR5,9 млрд від ЄС: Механізм ERA Loans вже змушує Росію платити за свою агресію

Разумков: Рада має заслухати Свириденко та Шмигаля через справу корупції в енергетиці

РФ готується не до завершення війни, а до тривалого протистояння, і час на їхньому боці, застерігає Залужний

Вийшла перша серія фільму "ДБР. Резонансні розслідування"

Троє загиблих, один поранений унаслідок ворожого удару в Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА