Інтерфакс-Україна
08:29 05.08.2020

Понад 3 млн осіб на сході США залишилися без світла через шторм

1 хв читати
Понад 3 млн осіб на сході США залишилися без світла через шторм

Понад 3 млн людей залишилися без світла через шторм "Ісайя", що обрушився на східне узбережжя США, повідомляє телеканал ABC.

За даними телеканалу, через шторм постраждали жителі всього атлантичного узбережжя країни, починаючи з Флориди.

Телеканал CNN повідомляє, що в штаті Північна Кароліна через ураган загинули щонайменше двоє людей, ще дванадцять постраждали. За даними ABC, ще двоє людей загинули в штатах Меріленд і Нью-Йорк.

Всього на східному узбережжі США влада зареєструвала 21 торнадо від Північної Кароліни до Нью-Джерсі.

Раніше через наближення шторму "Ісайя" президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайну ситуацію в штаті Флорида. За даними Національного центру з контролю за ураганами, "Ісайя" повинен був дістатися Флориди ввечері 1 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок ворожої атаки на Одесу – МВА

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА