Інтерфакс-Україна
17:27 05.08.2020

Українські правоохоронці затримали громадянина Білорусі, якого розшукував Інтерпол за розбещення неповнолітніх

1 хв читати
Українські правоохоронці затримали громадянина Білорусі, якого розшукував Інтерпол за розбещення неповнолітніх

Співробітники Нацполіції України затримали громадянина Республіки Білорусь, який перебував у міжнародному розшуку за базами даних Інтерполу за запитом білоруських правоохоронців за розбещення неповнолітніх.

"Працівники департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України спільно з працівниками поліції Одеської області затримали громадянина Республіки Білорусь Затовку Олександра Євгеновича, 1987 року народження", - повідомляє в середу прес-служба Нацполіції України.

Відповідний запит на його затримання надійшов на адресу департаменту міжнародної поліцейської співпраці Interpol в Україні.

Зокрема, йдеться в інформації, правоохоронні органи Білорусі підозрюють затриманого в скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 167 (насильницькі дії сексуального характеру), ч. 1 ст. 169 (розпусні дії) та ч. 3 ст. 343-1 (виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів або предметів порнографічного характеру із зображенням неповнолітнього) Кримінального кодексу Республіки Білорусь.

"Зловмисника затримано відповідно до ст. 208 КПК України, вирішується питання щодо екстрадиції підозрюваного до Республіки Білорусь для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені правопорушення", - зазначили в Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії

Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом

Пожежу в складській будівлі в Харкові ліквідовано - ДСНС

Зеленський після зустрічей у Брюсселі вночі полетить до Італії

Уряд Нідерландів ухвалив рішення надати Україні додаткові 700 млн євро підтримки - Зеленський

Зеленський попросив Свириденко напрацювати коротку рамку щодо економвідновлення для відправки в США

Зеленський: Я не бачу, щоб Китаю було вигідне закінчення цієї війни

Питання повернення дітей та обмін всіх полонених є у мирному плані з 20 пунктів – Зеленський

Зеленський про інцидент з дронами в Дубліні: Безпековий сектор має про це думати і цим займатися

Зеленський про репараційну позику: Україна не зможе без грошей ЄС, їх джерело – це питання до Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА