Інтерфакс-Україна
20:30 06.08.2020

Лукашенко: Владі Білорусі відомо, від кого отримували команди затримані росіяни

1 хв читати
Лукашенко: Владі Білорусі відомо, від кого отримували команди затримані росіяни

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що білоруські спецслужби відстежували переміщення затриманих росіян і знають, хто з Росії їм віддавав команди.

"Напередодні ми отримували інформацію. (...) Ми контролювали повністю, звідки вони отримували команди з Росії", - сказав Лукашенко на ютуб-каналі "В гостях у Гордона".

За його словами, "ми бачили, що тут вже смаженим пахне". "Ми розуміли в контексті міжнародних відносин, що нам спокійно жити не дадуть. По-хорошому Росія боїться нас втратити", - сказав Лукашенко.

Як повідомлялося 29 липня під Мінськом були затримані 33 громадянина РФ і України. Україна заявила, що затримані брали участь у бойових діях на сході країни.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон залишається на рекордного для воєнного часу рівні – дані Держприкордонслужби

Окупанти атакували з дрону Білозерку на Херсонщині, постраждав чоловік - ОВА

Гарантії безпеки України за участі США мають бути практичними та давати захист на землі, у небі та на морі – Зеленський

Армія РФ в неділю продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, є пошкодження - Лисак

Рубіо: одна з складнощів перемир'я в тому, що його потрібно підтримувати, а це дуже важко

Трамп хоче зустрітися лише з Зеленським - ЗМІ

Кошта по результатам Коаліції охочих: якщо не буде досягнуто угоди про припинення вогню, ЄС та США повинні посилити тиск на РФ

Введення нових санкцій проти РФ зменшує шанси посадити їх на стіл переговорів – Рубіо

Ніхто не тисне на Україну, щоб вона відмовилася від територій, мирна угода не буде такою, як вимагає РФ – Рубіо

Армія РФ повторно вдарила по рятувальниках в Костянтинівці на Донеччині - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА