08:38 08.08.2020

Євросоюз скоротив до десяти список країн, для яких відчиняє кордони

1 хв читати
Євросоюз скоротив до десяти список країн, для яких відчиняє кордони

Європейський союз оновив список третіх країн, для яких рекомендується зняти обмеження на поїздки. Про це, в п'ятницю, 7 серпня, повідомляється на сайті Ради Європи.

Нові країни до переліку не увійшли, також із нього було вирішено виключити Марокко. Таким чином, список скоротився до десяти держав. Нині до переліку країн "зеленої зони" входять: Австралія, Канада, Грузія, Японія, Нова Зеландія, Руанда, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай, Китай (за умови підтвердження взаємності). Жителі Андорри, Монако, Сан-Марино і Ватикану повинні розглядатися як резиденти ЄС у цій рекомендації.

"Рекомендація Ради не є юридично обов'язковим документом. Влада країн-членів ЄС залишається відповідальною  за виконання змісту рекомендації", - зазначили в Раді Європи.

Європейський союз оновлює список для відкриття кордону кожні два тижні, виходячи з епідеміологічної обстановки з COVID-19 в конкретній країні, а також керуючись "міркуваннями економічного і соціального характеру".

Раніше в Кабміні повідомили, що країни-члени Євросоюзу відкриють кордони для українських туристів не раніше кінця вересня.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА