13:20 10.08.2020

Зеленський представив нового начальника ГУР Міноборони Буданова колективу

2 хв читати
Зеленський представив нового начальника ГУР Міноборони Буданова колективу

Президент України Володимир Зеленський представив колективу Головного управління розвідки Міністерства оборони новопризначеного начальника Кирила Буданова, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент зазначив, що рівень і професіоналізм Буданова не викликають жодних запитань. "Це офіцер, який пройшов усі сходинки воєнної розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій із перших днів війни, а отже - це не "кабінетний теоретик", а справжній бойовий офіцер із великим досвідом та великим авторитетом", - сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що в системі національної безпеки України саме воєнна розвідка є ключовим інструментом для захисту державних інтересів.

Зеленський переконаний, що всі ці завдання будуть до снаги новому керівнику відомства і вручив Буданову службове посвідчення.

Начальник ГУР подякував президенту за довіру. Він зазначив, що в своїй роботі керуватиметься принципом "Честь понад усе".

"Честь понад усе" - ця фраза набагато змістовніша, ніж можна уявити. У неї вкладено фактично все. Це формула перемоги. Це вектор, на який потрібно рівнятися, це сенс, суть і основа, на якій надалі будуватиметься робота Головного управління розвідки Міністерства оборони України", - зазначив Буданов.

Начальник ГУР наголосив, що він чітко розуміє поставлені перед ним завдання.

"Для мене та моєї команди пріоритетом є реінтеграція Донбасу та Автономної Республіки Крим. Ми націлені на результат для майбутнього нашої держави", - запевнив Буданов.

Він зазначив, що ГУР Міноборони виконає будь-яке завдання, поставлене вищим керівництвом держави.

Указ №308/2020 про призначення Буданова начальником ГУР Міноборони президент підписав 5 серпня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА