13:34 10.08.2020

Військова розвідка України має посилити стратегічну й оперативну роботу - Зеленський

2 хв читати
Військова розвідка України має посилити стратегічну й оперативну роботу - Зеленський

 Головне управління розвідки Міноборони України має вдосконалити аналітичну діяльність, посилити стратегічну й оперативну роботу, заявив президент України Володимир Зеленський під час представлення нового начальника ГУР Міноборони Кирила Буданова.

"Потрібно посилити стратегічну та оперативну складові, вдосконалити аналітичну діяльність та якість отримуваної інформації", - цитує в понеділок Зеленського прес-служба глави держави.

Також президент наголосив на важливості розробки нової Національної розвідувальної програми на 2021-2025 роки.

"У ній обов’язково мають бути закріплені ключові речі: це оснащення підрозділів сучасним озброєнням та технікою, перехід на стандарти НАТО у питаннях збору, обробки й надання розвідувальної інформації, запровадження сучасних підходів у підготовці особового складу", - сказав він.

Також Зеленський звернув увагу на важливість відродження бойового духу української військової розвідки й побажав військовим розвідникам сили, мудрості, витримки "й завжди бути на крок попереду від наших ворогів".

Буданов зазначив, що перед Україною стоять такі виклики, як посилення впливу гібридних воєн, глобальна дезінформація і присутність ворога на нашій землі.

"Сьогодні перед воєнною розвідкою України стоять такі завдання. Це збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Автономної Республіки Крим і відновлення справедливості стосовно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину", - зазначив начальник ГУР Міноборони.

Буданов ставить перед собою завдання підвищити професійний рівень співробітників, упровадити нові технології, посилити аналітичну роботу з метою прогнозування ризиків і проводити спеціальні заходи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА