19:08 11.08.2020

Зеленський підписав закон, що здешевлює виробництво кіно- та відеоматеріалів в Україні на замовлення іноземних компаній

2 хв читати
Зеленський підписав закон, що здешевлює виробництво кіно- та відеоматеріалів в Україні на замовлення іноземних компаній

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки та підвищення міжнародної конкурентоспроможності галузі відео- та кіновиробництва" №821-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 21 липня 2020 року, повідомляє у вівторок прес-служба глави держави.

Згідно з інформацією, закон вносить зміни й доповнення до пункту 186.3 ст.186 Податкового кодексу України, якими звільняється від оподаткування ПДВ в Україні експорт послуг із виробництва та компонування відео-, кіно-, анімаційних (мультиплікаційних) фільмів, телепередач, рекламних роликів, фоторекламних матеріалів, комп'ютерної графіки.

Також закон повернув до Податкового кодексу норму, яка виключає субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, передбачених законом "Про державну підтримку кінематографії в Україні", з переліку оподатковуваних в Україні доходів нерезидентів.

"Документ удосконалює умови надання послуг із виробництва кіно- та відеоматеріалів на замовлення нерезидентів, узгоджує їх із практикою європейських країн і тим самим підвищує конкурентоспроможність виробництва таких послуг в Україні", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, здешевлення послуг із кіно- й відеовиробництва для іноземних компаній сприятиме розвитку цієї галузі в Україні, розвитку та зростанню національної економіки за рахунок розвитку суміжних із кіновиробництвом галузей: готельного та ресторанного бізнесу, транспортних, фінансових, юридичних послуг, супутніх послуг інших галузей креативної індустрії, а також розвитку туризму та посиленню туристичної привабливості України.

"Також це позитивно вплине на популяризацію та покращення іміджу України у світі, зокрема, для посилення її інвестиційної привабливості в інших галузях економіки", - зазначається в повідомленні.

Закон набуває чинності з дня, що йде за днем його публікації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА