Інтерфакс-Україна
12:34 12.08.2020

Сухо і прохолодно буде в Україні найближчими днями через арктичне повітря, що надходить з півночі

1 хв читати
Сухо і прохолодно буде в Україні найближчими днями через арктичне повітря, що надходить з півночі

Найближчої доби, 13 серпня, суху погоду в Україні визначатиме поле підвищеного атмосферного тиску; а арктичне повітря, що продовжує надходити з півночі Європи, охопить більшу частину території України, крім півдня та Закарпаття, повідомляє в середу Укргідрометцентр.

У четвер в Україні без опадів. Вітер переважно північний, 5-10 м/с. Температура вночі 8-13°, на крайньому півдні до 18°; вдень 19-24°, у південній частині та на Закарпатті 24-29°.

У Києві - без опадів. Вітер переважно північний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-13°, вдень 20-22°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 13 серпня найвища температура вдень була 36,6° у 2010 році, найнижча вночі 8,1° у 1887 році.

На п'ятницю, 14 серпня, синоптики прогнозують в Україні без опадів, лише в східних областях удень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північний, північно-східний, 3-8 м/с.

Температура вночі 8-13°, на Закарпатті та на узбережжі морів до 18°; вдень 19-24°, в західній і південній частині 22-27°, на Закарпатті до 30°.

У Києві - без опадів. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-13°, вдень 21-23°.

12 серпня на 9:00 температура води в Чорному та Азовському морях була 24-26°; в Дніпрі в межах Києва 23°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА