Інтерфакс-Україна
19:37 12.08.2020

Зеленський підписав закон про сільськогосподарську кооперацію

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 819-ІХ "Про сільськогосподарську кооперацію", прийнятий Верховною Радою 21 липня 2020 року, повідомляє прес-служба президента.

Закон регулює правовідносини в сфері створення, діяльності та припинення сільськогосподарських кооперативів з урахуванням міжнародних стандартів.

На законодавчому рівні закріплюються демократичність, добровільність і відкритість членства як принципи створення і діяльності сільськогосподарських кооперативів, обов'язковість участі члена в господарській та іншій діяльності кооперативів та їх об'єднань; автономність, незалежність, співпраця кооперативів; сприяння їх розвитку (освіта, навчання, інформація) і врахування інтересів територіальної громади.

Також, документ вносить зміни до Господарського та Цивільного кодексу України, закони України "Про фермерське господарство", "Про кооперацію" та "Про особисте селянське господарство", якими передбачено усунення законодавчих колізій, врегулювання перехідних відносин діяльності сільськогосподарських виробничих кооперативів, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів і їх об'єднань на момент набуття чинності цього закону.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Графіки обмеження електроенергії у неділю продовжують діяти цілодобово

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Сили оборони перерізають логістичні шляхи ворога на підступах до Покровська - 7 корпус ДШВ

П'ятеро людей поранені через влучання FPV-дроном по Нікополю у суботу - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА