Інтерфакс-Україна
19:53 12.08.2020

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру судді, який незаконно засудив одного із лідерів меджлісу

1 хв читати
Прокуратура АР Крим повідомила про підозру судді, який незаконно засудив одного із лідерів меджлісу

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру судді, який незаконно засудив до позбавлення волі одного з керівників меджлісу кримськотатарського народу.

"Під час розслідування кримінального провадження встановлено, що суддя Сімферопольського районного суду АР Крим, після окупації півострова у 2014 році перейшов на службу до незаконно створених судових органів держави-окупанта... Розуміючи, що правосуддя на тимчасово окупованому півострові має здійснюватися відповідно до законодавства України, усвідомлюючи незаконність кримінального переслідування за законодавством РФ, незаконно засудив до двох років позбавлення волі одного з керівників меджлісу кримськотатарського народу, який активно підтримував проукраїнську позицію", - повідомляє прес-служба прокуратури.

Судді повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років.

Наразі підозрюваного оголошено в розшук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА