Інтерфакс-Україна
07:19 13.08.2020

В Ізраїлі успішно випробувана протиракетна система Arrow-2

1 хв читати
В Ізраїлі успішно випробувана протиракетна система Arrow-2

Про успішне випробування в середу в Ізраїлі протиракетної системи Arrow-2 ( "Стріла-2") повідомило Агентство протиракетної оборони США (MDA).

"Перехоплювач системи Arrow-2 успішно вийшов на заплановану траєкторію і знищив ціль", - йдеться в повідомленні Пентагону.

Arrow-2 і система нового покоління Arrow-3 працюють на верхньому ешелоні інтегрованого ізраїльського протиракетного щита, створеного за підтримки США, щоб протистояти різним потенційним ударам, зокрема, балістичним ракетам.

"MDA і раніше прихильна надання допомоги уряду Ізраїлю в модернізації його національного потенціалу протиракетної оборони для протистояння поточним і загрозам, що виникають", - заявив директор агентства віце-адмірал Джон Гілл.

Випробування проводилося на полігоні в центральній частині Ізраїлю і над Середземним морем, йдеться в повідомленні MDA.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівненщина прийняла ще 34 евакуйованих із Донеччини, серед них 12-ти річний хлопчик

Стурбовані російською агресією, поляки масово йдуть на військові навчання - ЗМІ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА