Інтерфакс-Україна
13:02 13.08.2020

Селітра в Україні зберігається згідно зі стандартами - прем'єр

2 хв читати
Селітра в Україні зберігається згідно зі стандартами - прем'єр

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що перші результати перевірки зберігання селітри в Україні свідчать про відповідність стандартам.

"Перші результати свідчать, що стандарти зберігання селітри в Україні - це зберігання в бегах, це спеціальні місткості. Вона зберігається не насипом, як це було в Бейруті. Є певні терміни, коли вона злежується, що було порушено в Ліванській Республіці. В нас ці терміни дотримуються", - сказав Шмигаль журналістам під час робочої поїздки на Харківщину.

За словами прем'єра, інформація, оприлюднена в ЗМІ, була перевірена негайно і не підтвердилася.

Водночас Шмигаль наголосив, що остаточні результати будуть 15 вересня.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив міністрові інфраструктури Владиславу Криклію, главі Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколі Чечоткіну, в.о. глави Державної служби України з питань праці Віталію Сажієнку, главі Національної поліції України Ігорю Клименку й головам обласних і Київської міської державної адміністрації до 15 вересня 2020 року повідомити про результати перевірки умов зберігання аміачної селітри в країні.

7 серпня адміністрація морського порту "Південний" (Одеська обл.) повідомила, що зберігає на двох причалах 9,6 тис. тонн аміачної селітри, яка не є вибухонебезпечною. Адміністрація, зокрема, уточнює, що аміачна селітра, яка зберігається в порту, фасована у біг-бегах, що гарантує дотримання усіх технологічних вимог. Крім того, за оприлюдненою інформацією, перевалка такого вантажу здійснюється відповідно до загальносвітових міжнародних морських правил перевезення небезпечних вантажів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін США ввів санкції проти низки іранських посадовців

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

Генасамблея ООН закликала до олімпійського перемир’я під час Зимових ігор-2026

Звільнився директор ДЕЦ МОЗ Бабенко

Мерц застережливо відреагував на можливість участі німецьких миротворців в Україні, водночас не відкидаючи її

Працівник "Київтеплоенерго" помер під час роботи на об’єкті критичної інфраструктури - КМДА

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА