Інтерфакс-Україна
18:23 13.08.2020

Режим припинення вогню на Донбасі у четвер дотримувався

1 хв читати
Режим припинення вогню на Донбасі у четвер дотримувався

Із початку доби четверга, 13 серпня, на ділянках відповідальності українських підрозділів, що виконують завдання в районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі, обстрілів із боку противника не зафіксовано, повідомляє прес-центр ООС.

"Бойових втрат серед особового складу об'єднаних сил немає", - йдеться у вечірньому зведенні щодо ситуації в районі проведення операції станом на 17:30 четверга, оприлюдненому на сторінці ООС у соцмережі Facebook.

Тим часом сьогодні відзначено одне порушення противником домовленостей, досягнутих 22 липня в рамках Тристоронньої контактної групи. "Зокрема, поблизу тимчасово окупованого населеного пункту Золоте-5 ворог здійснював інженерне обладнання позицій у бік наших підрозділів", - йдеться у звіті.

"Станом на цей момент ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил залишається контрольованою. Українські військовослужбовці продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та перебувають напоготові надати відсіч у разі загрози їхньому життю або здоров'ю", - зазначають в ООС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Дві жінки постраждали внаслідок удару російського БпЛА по Хотімлі - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА