Інтерфакс-Україна
07:49 14.08.2020

Рух транспорту на Шулявському шляхопроводі частково обмежать до 20 серпня

1 хв читати
Рух транспорту на Шулявському шляхопроводі частково обмежать до 20 серпня

У ніч на 14 серпня рух транспортних засобів на Шулявському шляхопроводі частково обмежать до 20 серпня, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"На шляхопроводі почалися роботи з влаштування верхніх шарів асфальтобетонного покриття на основному проїзді і на підходах з боку вул. В. Гетьмана та вул. О. Довженка. Завершення робіт з влаштування асфальтобетонного покриття та нанесення дорожньої розмітки заплановано на 20 серпня", - йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті КМДА в четвер.

У КМДА зазначили, що на час виконання робіт з 00:30 14 серпня до 05:00 20 серпня буде відбуватися часткове обмеження руху транспорту.

 

юв

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ірландія скоротить термін проживання для новоприбулих українців у державному житлі до 30 днів

До кінця року відкриються представництва "Build with Ukraine" у Берліні та Копенгагені — Камишін

Вучич заявив про можливість дострокових парламентських виборів на тлі масових протестів

США можуть закрити повітряний простір через тривалий шатдаун - ЗМІ

Поліція перевіряє інформацію щодо можливих нападів на жінок в Оболонському районі столиці

Посла РФ в Італії викликали до МЗС після заяв представниці російського відомства про обвал вежі в Римі - ЗМІ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА