Інтерфакс-Україна
17:59 16.08.2020

НАТО відкидає звинувачення Лукашенка в нарощуванні сил на кордоні з Білоруссю

1 хв читати
НАТО відкидає звинувачення Лукашенка в нарощуванні сил на кордоні з Білоруссю

НАТО відкинуло звинувачення президента Білорусі Олександра Лукашенка в неділю про те, що відбувається процес нарощування військової потужності Альянсу поблизу західного кордону країни.

"Ніякого нарощування сил НАТО в регіоні немає. Багатонаціональна присутність НАТО у східній частині Північноатлантичного союзу не становить загрози для жодної країни. Вона має суворо оборонний, пропорційний характер і спрямована на запобігання конфліктам і збереження миру", - йдеться в заяві прес-секретаря альянсу.

Він закликав білоруську владу поважати основні свободи, зокрема право на мирний протест, і зазначив, що в НАТО уважно стежать за розвитком ситуації в Білорусі.

Лукашенко на мітингу своїх прихильників у Мінську заявив що танки і літаки НАТО стоять за 15 хвилин їзди від білоруського кордону.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Брюсселі обговорили гуманітарну ситуацію в Україні — гендиректор УЧХ

Росія може почати гібридну війну проти вступу України до ЄС - Зеленський

Зеленський: Ракети PAC-3 до "Петріотів" надійшли через день після майже блекауту, це уповільнення

Дату та місце наступних перемовин може буто змінено - Зеленський

Генпрокурор і посол Великої Британії обговорили документування воєнних злочинів РФ та повернення депортованих дітей

Зеленський: Історію з Гренландією можуть завтра використати, щоб забрати у нас території і де-юре це визнати

Зеленський: Публічно запрошую Путіна в Київ, якщо він наважиться

Посли G7 вітають завершення процесу відбору членів нової НР "Енергоатому"

Навчання на "нульовому курсі" може бути відтерміновано на кілька тижнів в деяких вишах через холоди - Міносвіти

Керівник ЦПД: Активно воювати Росія спробує мінімум до весни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА