17:14 17.08.2020

Банк розвитку Білорусі розпочинає збір коштів для постраждалих під час масових акцій протесту

2 хв читати
Банк розвитку Білорусі розпочинає збір коштів для постраждалих під час масових акцій протесту

Банк розвитку Білорусі оголосив про збір коштів для лікування і реабілітації постраждалих на масових акціях протесту, які тривають у всій країні після президентських виборів, що відбулися 9 серпня.

"Керівництво Банку розвитку та Об'єднаної профспілкової організації Банку розвитку звернулося до працівників банку та підприємств холдингу Банку розвитку, до якого також входять його дочірні підприємства, - лізингова компанія ВАТ "Промагролізинг" і УП "БР-Консалт", узяти участь у зборі коштів громадянам Білорусі, постраждалим під час останніх трагічних подій", - ідеться в повідомленні на сайті банку.

"Зібрані кошти буде спрямовано на лікування і реабілітацію постраждалих людей, придбання необхідних медикаментів", - пояснюється в повідомленні.

У Білорусі 9 серпня відбулися президентські вибори. Відповідно до офіційних результатів нинішній президент Олександр Лукашенко, який обіймає цю посаду з 1994 року, переміг на виборах із великим відривом від інших кандидатів. Оприлюднені результати виборів викликали масові протести, які тривають досі.

Було затримано близько 7 тис. людей, кількасот постраждали, одна людина загинула на акції протесту, одна - після затримання. За інформацією ЗМІ про місцезнаходження близько 80 осіб, затриманих на акціях, досі нічого не відомо.

Водночас почала надходити інформація про численні випадки жорстокого поводження і тортур затриманих у місцях тимчасового тримання, а також під час перевезення.

З 13 серпня на білоруських промпідприємствах розпочалися мирні протести, з 17 серпня - страйки. Крім того, в усій Білорусі люди почали шикуватися в ланцюги солідарності та проводити мітинги проти насильства й за проведення нових виборів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА