Інтерфакс-Україна
07:25 18.08.2020

Через зростання захворювань коронавірусом на Буковині можуть повернутися до жорсткого карантину

1 хв читати

Кількість хворих коронавірусною хворобою COVID-19 буковинців станом на 17 серпня може спричинити повернення до жорстких карантинних обмежень, повідомив голова обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"Якщо ми хочемо, щоб діти ходили в садок, а школи працювали, то повинні взяти під контроль наростання хвилі COVID-19. Якщо не зуміємо зробити цього - повернемося до жорстких карантинних обмежень", - написав Осачук на своїй сторінці в Фейсбуці.

Він закликав зробити все належне, щоб територія області була якомога далі від "червоної зони".

Глава ОДА повідомив, що протягом 17 серпня видужали майже втричі менше людей - 63.

Таким чином, з початку пандемії в Чернівецькій області діагностували 7954 випадків захворювання коронавірусом. За цей час вилікувалися 5607 хворих.

Як зазначається, обласна лабораторія обробила 476 зразків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп погрожує "припинити державні субсидії та контракти Маска", той відповідає натяками на те, що Трамп фігурував у справі Епштейна

Міністри оборони України та Нідерландів досягли угоди про фінансування поставок для ЗСУ через український ОПК

Колишніх детектива БЕБ і слідчого Нацполіції підозрюють у вимаганні $150 тис. хабаря

Суд заборонив здійснювати поховання у Мархалівському лісі до завершення будівництва - ухвала

Умєров запропонував турецькому колезі сформувати список спільних проєктів в ОПК

Міністри оборони НАТО підписали декларацію про безпеку Балтійського моря

Зміни клімату Землі вчетверо збільшать імовірність військових конфліктів у світі, вважають у Єврокомісії

Про Конвенцію з прав дитини чули 35-38% українців, добре знайомі з нею лише 11% – опитування ЮНІСЕФ

Єрмак за підсумками візиту до США: Україна робить все для досягнення справедливого та стійкого миру

Маск: Без мене Трамп програв би вибори

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА