Інтерфакс-Україна
21:02 18.08.2020

У Малі заарештували президента і прем'єра

2 хв читати
У Малі заарештували президента і прем'єра

Президент Малі Ібрагім Бубакар Кейта і прем'єр-міністр Бубу Сіссе заарештовані військовими заколотниками, повідомив у вівторок ввечері сайт журналу Jeune Afrique.

Видання уточнило, що цю інформацію редакції підтвердили "кілька урядових і дипломатичних джерел".

"Ібрагім Бубакар Кейта перебував у своїй резиденції Себенікоро, в Бамако, коли його заарештували військові бунтівники, близько 16:30 за місцевим часом. Він був у компанії прем'єр-міністра Бубу Сіссе і свого сина, депутата Каріма Кейта", - передає Jeune Afrique.

Незадовго до цього видання повідомило, що уряд Малі закликав до спокою і заявив про готовність до участі "в братському діалозі з метою усунення всіх непорозумінь".

"Уряд закликає до розуму і патріотичних почуттів і просить, щоб зброя замовкла", - цитував Jeune Afrique комюніке малійського прем'єр-міністра Бубу Сіссе, зазначивши, що влада нарешті, після декількох годин мовчання з моменту початку заколоту, подала голос.

Як повідомлялося, в Малі кілька годин триває бунт військовослужбовців, що почався на крупній військовій базі в Каті поблизу столиці Малі Бамако.

На вимогу заколотників президент Малі Кейта повинен був у вівторок покинути країну, якщо не хотів допустити силового вирішення, повідомляв малійський новинний портал Bamada з посиланням на військових, які підняли заколот.

В останні тижні в Малі тривали акції протесту проти Кейта і його прем'єра Сіссе. У вівторок також, за повідомленнями місцевих ЗМІ, маніфестанти почали збиратися на площі Незалежності для продовження протестів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари Ірану призвели до загибелі в Ізраїлі 24 осіб, понад 500 поранено

Міндовкілля: За два дні червня атаки дронів РФ спричинили викид майже 2 тис. тонн шкідливих речовин у повітря Київщини

Москва має намір атакувати енергомережу України, поки увага світу зосереджена на Близькому Сході, - Сибіга

Зеленський просить Раду надати згоду на призначення Руслана Кравченка генеральним прокурором

ISW: російські війська просунулися у Донецькій області, але не мали успіху на південних теренах

Двоє коригувальників ворожих ударів з Миколаївщини засуджені до 15 років тюрми

Асоціація операторів грального бізнесу створена в Україні

Глава Євроради перед G7 висловився за колективну підтримку України та за дипломатичний шлях вирішення іранської ядерної проблеми

З Ємену запустили балістичну ракету по Ізраїлю - ЦАХАЛ

Зарівна: Якщо РФ готова до діалогу, вона має повернути хоча б дітей з попереднього списку, переданого в Стамбулі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА