Інтерфакс-Україна
08:54 20.08.2020

Норвегія введе 10-денний карантин для прибулих з низки країн Європи через коронавірус

1 хв читати

У Норвегії встановлять 10-денний карантин для жителів Великої Британії, Греції, Ірландії та Австрії через прискорення темпів поширення коронавірусу COVID-19 у цих країнах, повідомив у середу МЗС країни.

"Міністерство закордонних справ рекомендує наразі утриматися від поїздок без необхідності в Австрію, Грецію, Ірландію та Велику Британію", - цитує телеканал CNN витяги з заяви міністерства.

"Це (ці рекомендації - ІФ) також стосується міського району Копенгагена в Данії", - зазначає норвезький МЗС.

У міністерстві зазначили, що цього тижня в цих країнах "був перевищений поріг рівня інфікування, який становить 20 нових підтверджених випадків COVID-19 на 100 тис. людей за останні два тижні".

Нові обмеження набудуть чинності 21 серпня опівночі за місцевим часом.

Кількість виявлених випадків зараження коронавірусом у світі перевищує позначку в 22,4 млн, понад 787 тис. інфікованих померли.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА