Інтерфакс-Україна
13:11 20.08.2020

На Донбасі з початку доби зафіксовано одну провокацію з боку російських найманців поблизу Авдіївки - Міноборони України

1 хв читати
На Донбасі з початку доби зафіксовано одну провокацію з боку російських найманців поблизу Авдіївки - Міноборони України

Російські найманці з початку четверга не обстрілювали українських позицій на Донбасі, однак зафіксовано одну ворожу провокацію поблизу Авдіївки із застосуванням кулемета великого калібру, повідомляє Міністерство оборони України.

"Від початку поточної доби до полудня на більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів не зафіксовано. Водночас на донецькому напрямку близько 10:00 противник намагався спровокувати захисників Авдіївки, застосувавши кулемет великого калібру", - повідомив спікер Міноборони Максим Праута в щоденному зведенні про обстановку в районі проведення ООС.

Так, військовослужбовці Збройних сил України на це порушення режиму припинення вогню не використовували у відповідь зброю.

За інформацією відомства, бойових втрат і поранень серед особового складу об'єднаних сил немає.

"Ситуація в районі проведення операції залишається повністю контрольованою", - додали в Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сценарій на зиму від ЦДЕ: сутужні 4-5 днів після атак по енергетиці, часткова стабілізація і планомірне відновлення

У Тернополі через трагедію 19 листопада замість новорічної ялинки встановлять українську шопку

Плану з 28 пунктів у тому вигляді, в якому його всі бачили, більше не існує - радник глави ОП

Мешканець Вінниччини продавав гранатомет та боєприпаси – прокуратура Києва

Пункти допомоги УЧХ для постраждалих від російської повітряної атаки працюють у Харкові

В Ужгороді відкрито перший рітейл-парк Trade Mall

Ердоган провів розмову з Путіним

Зеленський очікує ввечері на повноцінну доповідь щодо переговорів у Женеві

Генпрокурор ініціює зустріч із представниками данського бізнесу в Україні для посилення взаємодії

Фон дер Ляєн: скоординована участь ЄС в Женеві дозволила досягти значного прогресу в переговорах щодо миру для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА