Інтерфакс-Україна
14:51 20.08.2020

Координаційна рада білоруської опозиції продовжить роботу, незважаючи на кримінальне провадження

1 хв читати
Координаційна рада білоруської опозиції продовжить роботу, незважаючи на кримінальне провадження

Координаційна рада білоруської опозиції висловлює громадянську позицію суспільства і продовжить роботу, незважаючи на кримінальне провадження, повідомив "Інтерфаксу" член президії ради Максим Знак.

"Рада продовжить свою роботу. Однак ми розуміємо, що в рамках кримінального провадження у влади є маса інструментів для того, щоб ускладнити роботу ради", - сказав він, відповідаючи на запитання про можливість репресій та обшуків у зв'язку з порушенням провадження.

Він запевнив, що рада не становить загрози національній безпеці Білорусі.

"Ні в документах, ні в діяльності ради не вбачається протиправної складової. Рада висловлює громадянську позицію суспільства. У нас це поки що не злочин", - сказав він.

Раніше у четвер у прес-службі генпрокуратури Білорусі повідомили, що у зв'язку зі створенням Координаційної ради порушено кримінальне провадження за статтею 361 Кримінального кодексу Білорусі.

Ст. 361 КК Білорусі передбачає покарання за заклики до дій, спрямованих на заподіяння шкоди національній безпеці країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський розпочав зустріч із прем’єр-міністром Ірландії

"Нафтогаз" заявив про руйнування після атак дронів РФ по об’єктах видобутку та зберігання газу 1-2 грудня

У прифронтових областях триває обов’язкова евакуація, на Донеччині лишається 424 дитини – МВС

У Краматорську вже двоє загиблих внаслідок удару РФ, ще пʼятеро постраждали - ОВА

"Укрпошта" виставляє на аукціон 716 сильно зношених автівок для оновлення автопарку — гендиректор

В Україні хочуть запустити спільні наукові дослідження із бізнесом

Кількість загиблих у Тернополі через російський удар 19 листопада зросла до 36 — Нацполіція

Віткофф і Кушнер прилетіли до Москви на переговори з Путіним

Нідерланди розпочали місію з охорони логістичного вузла НАТО у Жешуві, вона триватиме до 1 червня 2026р.

У Києві викрили начальника райвідділу Центру пробації на оформленні фейкового опікунства за важкохворими родичами - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА