Інтерфакс-Україна
19:08 20.08.2020

Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт

1 хв читати
Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт

Президент України Володимир Зеленський виступає за ухвалення закону про внутрішній водний транспорт, що дасть змогу розвинути дешевий вид вантажних перевезень і збереже українські автодороги.

Під час спілкування з представниками ЗМІ в Херсонській області президент зауважив, що нині держава вкладає мільярди гривень у ремонт і будівництво автомобільних шляхів, а потім ними рухаються перевантажені фури та руйнують дорожнє полотно. "Країна повинна мати декілька шляхів перевезень. Водний транспорт – один із найдешевших видів перевезень", - зазначив Зеленський.

За словами глави держави, законопроект про водний транспорт перебуває на розгляді у профільному комітеті Верховної Ради, але щодо його остаточної редакції точаться суперечки серед депутатів. "Впевнений, що ми проголосуємо цей закон, і запрацює цей вид транспорту, який нам дуже потрібен. І будемо розвивати судноплавство та перевезення", - наголосив президент.

Ухвалення закону сприятиме збільшенню вантажопотоку до 35 млн тонн на рік; збереженню доріг та заощадженню 1 млрд грн на ремонт дорожнього покриття протягом чотирьох років. Документ у разі його ухвалення забезпечить стале фінансування безпечної річкової інфраструктури, стимулюватиме суднобудування та відновлення українських підприємств і створення робочих місць, а також відкриє допуск суден під іноземним прапором до внутрішніх водних шляхів України, що сприятиме розвитку міжнародної торгівлі.

ОСТАННЄ

Через масовану нічну атаку ворожих БпЛА у Лозовій на Харківщині знеструмлено майже 80% споживачів

Кабмін розширив перелік української техніки та обладнання, які можна придбати з компенсацією 15% вартості - Свириденко

Директор ДБР: до війська повернулося понад 29 тис. бійців, які самовільно залишили частини

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

Стартувала VII Літня школа першої допомоги УЧХ

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Представники Держенергонагляду оглянули 1134 пошкоджені об'єкти електромереж за 7 міс. 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА