08:51 21.08.2020

ЗСУ передали партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв'язку

2 хв читати
ЗСУ передали партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв'язку

Державне підприємство "Центральне КБ "Протон" передало Збройним силам України партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв'язку Р-330КВ1М, повідомила прес-служба Держконцерну "Укроборонпром".

"Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та місцевизначення ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки завад для дезорганізації радіозв’язку противника. Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів", - розповів директор "Протона" про результати модернізації.

Як зазначається, перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби "Протон" поставив до ЗСУ в липні 2019 року. За результатами його бойової експлуатації фахівці конструкторського бюро виконали роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні можливості.

ДП "ЦКБ "Протон" спеціалізується на розробленні та виготовленні засобів спеціального радіозв’язку. Це підприємство увійде до холдингу радарних систем, який в "Укроборонпромі" планують створити одразу після ухвалення необхідного законопроекту №3822. Презентація холдингу і покрокового плану з його створення відбулася у липні 2020 року.

"Протон" виробляє автоматизовані станції радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М (зі складу комплексу "Мандат"); пристрої радіомоніторингу систем зв’язку КХ-діапазону Р-677; радіомодеми передачі даних по КХ радіоканалів, цифрові радіоприймальники пристроїв КХ-діапазону К410, вузькосмугові пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону, панорамні пристрої радіомоніторингу УКХ діапазону.

Р-330КВ1М – автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв‘язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів. Р-330КВ1М дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

"Ці характеристики є унікальними не тільки для України, але і повністю відповідають всім, зокрема і перспективним, вимогам до станцій РЕБ у країнах НАТО", - наголосили в прес-службі держконцерну.

Зокрема, Р-330КВ1М є частиною комплексу Р-330УМ "Мандат", до складу якого також входять станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв'язку, радіорозвідки і управління. Станція Р-330КВ1М може працювати і в складі комплексу "Мандат", і окремо.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Глава МВС: Є достатньо доказів того, що затриманий у Дніпрі стріляв у Фаріон, найімовірніше, він лише виконавець

У Дніпрі за підозрою у вбивстві Фаріон затримано 18-річного хлопця, повідомив Зеленський

Окупанти обстріляли Руську Лозову на Харківщині, постраждали двоє мирних жителів - Синєгубов

МІПЛ верифікувала 1770 цивільних українців, які перебувають у російському полоні

Мінкультури додало шість нових елементів до Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини

Роботи зі зведення фортифікацій на Херсонщині виконано на 97% - Шмигаль

На території Румунії виявлено уламки БПЛА після чергової російської атаки по Україні

УЧХ провів тренінг із підготовки консультантів здоров'я

Іспанія передасть Україні батарею ППО Hawk

ГУР Міноборони ідентифікувало 30 російських військових, причетних до обстрілів "Іскандерами" Сумської та Харківської областей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА