Інтерфакс-Україна
13:42 21.08.2020

Мирні переговори мають бути без підкилимних домовленостей – Ігор Палиця

2 хв читати
Мирні переговори мають бути без підкилимних домовленостей – Ігор Палиця

Новий голова української делегації в Тристоронній контактній групі з мирних переговорів Леонід Кравчук звернувся до Верховної Ради з пропозицією розглянути питання щодо відповідності Постанови ВР «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» вимогам Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також Комплексу заходів з виконання Мінських угод, який був підтриманий резолюцією Ради Безпеки ООН 2202 (2015).

«Чому раптом виникає це звернення, якщо в постанові, котру Верховна Рада ухвалила конституційною більшістю, чітко вказано, що вибори на тимчасово окупованій території можливі тільки за умов припинення окупації та збройної агресії Російської Федерації проти України?» – наголошує лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

Він звертає увагу:  відповідно до постанови, повинні бути виведені всі незаконні збройні формування, окупаційні війська та їхня військова техніка і відновлений повний контроль України за державним кордоном. Але жоден з цих пунктів не виконано. Тому й підстав говорити про проведення місцевих виборів на окупованих територіях немає. 

 «Сьогоднішня заява виглядає як потурання агресору та здача національних інтересів України. Подібні кроки можна розцінювати як свідому провокацію, спрямовану на порушення суверенітету і територіальної цілісності України. Я закликаю Президента України, а також усіх інших задіяних у мирних перемовинах осіб, не допускати жодних підкилимних домовленостей! Будь-які перемовини повинні бути відкритими, а не кулуарними. Домовлятися треба на користь України! Ми не повинні віддати жодного клаптика нашої землі!» – каже Ігор Палиця. 

 

 

ОСТАННЄ

Пілотний проєкт короткострокових контрактів із ЗСУ для 18-річних розширений на Нацгварію та ДПСУ

Мопедам та мотоциклам дозволено їздити смугою для руху маршрутних транспортних засобів

Припинено діяльність групи телешахраїв, які займалися "дистанційним цілительством" - прокуратура

В Україні найближчими днями у більшості областей пройдуть невеликі дощі

ДСНС : 10 людей, серед них 4 дітей, отруїлися чадним газом

СБУ викрила підпільне PR-агентство, що діяло в інтересах РФ

На кордоні з Білоруссю не зафіксовано дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації

РФ застосовує малі штурмові групи на сумському напрямку, ситуація контрольована

Міноборони: У березні ворог втратив найбільше артсистем та автомобілів від початку війни

Мінекономіки попередило про втрату чинності бронювань за старими правилами з 1 квітня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА