Інтерфакс-Україна
21:04 21.08.2020

У Дніпропетровській області 420 поліцейських забезпечуватимуть охорону порядку під час заходів 23 і 24 серпня

1 хв читати
У Дніпропетровській області 420 поліцейських забезпечуватимуть охорону порядку під час заходів 23 і 24 серпня

У Дніпропетровській області поліція буде забезпечувати охорону порядку під час урочистостей з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України 23 та 24 серпня, повідомляє відділ комунікації поліції області.

"23 і 24 серпня на території Дніпропетровської області відбудуться 49 масових заходів з нагоди державних свят. Для забезпечення громадського правопорядку залучено 420 поліцейських", - повідомив начальник відділу масових і охоронних заходів управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Юрій Солодовник.

Так, у поліції попросили з розумінням ставитися до заходів безпеки і підтримувати правопорядок.

"У разі виявлення невідомих предметів, пакетів або забутих речей самостійно не варто встановлювати зміст поклажі. Відразу зверніться до поліцейського або зателефонуйте за телефоном "102", - зазначив Солодовник.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА