Інтерфакс-Україна
19:32 24.08.2020

У Гонконгу вперше зафіксували передбачуване повторне зараження коронавірусом

1 хв читати

Дослідники в Гонконгу виявили можливий перший випадок повторного зараження коронавірусом COVID-19, припустивши, що імунітет до хвороби триває лише кілька місяців, повідомляє газета The New York Times з посиланням на інформацію з Університету Гонконгу.

"Ймовірно, молодий і здоровий пацієнт вдруге заразився COVID-19 через 4,5 місяців після першого зараження", - йдеться в заяві вчених Університету Гонконгу.

Як зазначає видання, такі дані можуть означати, що імунітет до коронавірусу зберігається всього кілька місяців.

Газета нагадує, що лікарі в США та інших країнах повідомляли про деякі випадки передбачуваного повторного зараження COVID-19, проте жоден із цих випадків не був підтверджений ретельними дослідженнями.

Раніше експерти висловлювали надію, що імунітет на коронавірус COVID-19, як і на інші віруси типу SARS і MERS, має більш значну тривалість.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА