10:58 25.08.2020

Радуцький про ситуацію з COVID-19: Найімовірніше, це друга хвиля

1 хв читати
Радуцький про ситуацію з COVID-19: Найімовірніше, це друга хвиля

Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації і нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький вважає, що в Україні розпочалася друга хвиля епідемій COVID-19, але сподівається, що Україна з нею впорається.

"Найімовірніше, це друга хвиля (коронавірусу - ІФ). Офіційно ВООЗ ще не вважає це другою хвилею, але такі країни як Франція, Іспанія, Бельгія вже вважають, що розпочалася друга хвиля", - сказав він журналістам перед позачерговим засіданням Верховної Ради у вівторок.

Відповідаючи на запитання, що необхідно робити з карантинними заходами у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, зокрема з відкриттям навчальних закладів, Радуцький зазначив, що було б добре, якби вдалося зменшити кількість дітей у класах, наприклад шляхом введення позмінного навчання.

"Як показала практика, система охорони здоров'я витримала краш-тест навесні, а більш розвинені країни, з нормальними системами охорони здоров'я, впоралися гірше, ніж Україна. Тому сподіваюся, що з другою хвилею ми впораємося", - заявив депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА