Інтерфакс-Україна
12:36 26.08.2020

Майже 191 тис. абітурієнтів подали більше ніж 1 млн заяв на вступ до вишів - Міносвіти

1 хв читати
Майже 191 тис. абітурієнтів подали більше ніж 1 млн заяв на вступ до вишів - Міносвіти

Майже 191 тисяча абітурієнтів подала більше ніж 1 млн заяв на вступ до закладів вищої освіти, повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

"22 серпня завершився основний етап вступної кампанії - подання електронних заяв на вступ до закладів вищої освіти для отримання ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти. Зареєстровано більше ніж 1 млн електронних заяв", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

Зокрема, під час вступної кампанії через електронну систему заяви подали майже 191 тис. абітурієнтів, це на 25 тис. більше, ніж минулого року. Зазначено, що зумовлено це тим, що цього року загалом більша кількість випускників шкіл та розширено перелік категорій вступників, які перейшли на електронний формат подання заяв.

Окрім п’яти заяв на місця державного замовлення, вступники могли подати необмежену кількість заяв на контракт. Тож, за даними ДП "Інфоресурс", на того вступника цього року припадає в середньому 5,26 заяви.

У Міносвіти повідомляють, що 27 серпня вступники дізнаються, чи отримали рекомендацію на навчання на місця державного або регіонального замовлення.

В абітурієнтів, які не отримають жодної рекомендації на бюджет, статус навпроти всіх заяв залишиться "Допущено до конкурсу". Ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор НАБУ спростовує вплив геополітики на строки публікації матеріалів у справі "Мідас"

Один з будинків, що зазнали руйнувань під час ракетної атаки РФ по Тернополю, не підлягає відновленню

Освітній комітет Ради не наполягає на переведенні вчителів на строкові контракти і збільшенні тижневого навантаження

Директор НАБУ: причина масштабної корупції – залежність правоохоронних органів, стосовно генпрокурора мають бути висновки

Апеляційна інстанція залишила під вартою підозрювану у справі "Мідас" Зоріну

СБУ затримала неповнолітнього агента РФ, який вчиняв підпали на інфраструктурних об'єктах Кіровоградщини

НАБУ з’ясовує, хто просив прикордонника сприяти Міндічу в швидкому проходженні кордону – директор НАБУ

Директор НАБУ про перешкоди операції "Мідас": на наших співробітників збирають дані, від фінмоніторингу немає звітів

Кривонос щодо операції "Мідас": кошти надходили не тільки з енергетики, але енергетика була пріоритетною

Директор НАБУ: переконаний, що матимемо ще підозри по справі "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА