Інтерфакс-Україна
16:03 26.08.2020

Претендент на посаду голови Черкаської ОДА - за якнайшвидший запуск експрес-потяга Черкаси-Київ

1 хв читати
Претендент на посаду голови Черкаської ОДА - за якнайшвидший запуск експрес-потяга Черкаси-Київ

Затверджений Кабінетом Міністрів України на засіданні в середу на посаді голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук вважає за необхідне якнайшвидше запустити експрес-потяг Київ-Черкаси.

"Для поліпшення сполучення обласного центру з Києвом треба запустити експрес-потяг Черкаси-Київ. Це один із перспективних проектів для внесення до плану "Великого будівництва" наступного року", - заявив Сергійчук під час представлення його на засіданні Кабміну в середу.

За його словами, нині жителі міста можуть користуватися виключно маршрутними автобусами, тоді як запуск експреса скоротить час поїздки до столиці до 2 години 45 хвилин.

"Для реалізації цього проекту треба відновити 800 м обхідної ділянки колії біля Сміли, електрифікувати 30 км залізниці від Сміли до Черкас і відремонтувати два швидкісні електропоїзди", - уточнив голова ОДА.

Підготовка проектної документації та роботи з електрифікації, на його думку, триватиме близько трьох місяців.

До призначення Сергійчук був заступником начальника Центру - начальником відділу "Держспецзв'язку".

Інформації про підписання президентом країни Володимиром Зеленським указу про призначення Сергійчука ще немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Влада Міннесоти подала позов проти адміністрації Трампа у справі про смертельну стрілянину в Міннеаполісі - ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 020 осіб та 115 од. спецтехніки - Генштаб

25 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Американські гарантії безпеки для України є критично важливішими за європейські - ЗМІ

З початку року з прикордонних громад Сумщини евакуйовано понад 300 людей через ворожі обстріли

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА