10:20 27.08.2020

Особи, які прибувають із тимчасово окупованих територій України, повинні мати страховий поліс, пройти самоізоляцію або зробити ПЛР-тест - Мінреінтеграції

2 хв читати
Особи, які прибувають із тимчасово окупованих територій України, повинні мати страховий поліс, пройти самоізоляцію або зробити ПЛР-тест - Мінреінтеграції

З 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму та виїзду з неї, повідомляє Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"З 00:00 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і м. Севастополя і виїзду з неї. З цього часу КПВВ працюватиме у звичайному режимі", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Водночас на час дії карантину, в період з 29 серпня по 28 вересня 2020 року, іноземці й особи без громадянства, котрі прагнуть потрапити на підконтрольну уряду територію України через КПВВ на окупованій території Донецької та Луганської областей, АР Крим або потрапити на окуповану територію України, повинні мати страховий поліс, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19 і діє на термін перебування на території України (зокрема на тимчасово окупованих територіях).

Зазначається, що поліс має бути виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні або договірні відносини з українською страховою компанією - партнером.

Також усі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій, мають пройти самоізоляцію, дострокове припинення якої можливе у разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей та Криму.

Для проходження самоізоляції ті, хто прибуває з ТОТ, зобов’язані встановити та активувати мобільний застосунок "Дія". У разі неможливості встановлення такого мобільного застосунку особа підлягає обсервації.

При цьому самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років та працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА