Інтерфакс-Україна
16:04 27.08.2020

СБУ виявила на Донеччині схрон із засобами ураження та зброєю, облаштований у 2014-2015 роках бійцями одного з добробатів

1 хв читати
СБУ виявила на Донеччині схрон із засобами ураження та зброєю, облаштований у 2014-2015 роках бійцями одного з добробатів

 Співробітники Служби безпеки України виявили в покинутій будівлі старої ферми в одному із селищ Волноваського району Донецької області схрон із великою кількістю зброї та боєприпасів.

"Оперативники спецслужби вилучили зі схрону 20 кілограмів пластиду, 10 протитанкових мін ПТМ-62, 4 протипіхотні вистрибуючі осколкові міни ОЗМ-72, 66 гранат Ф-1 та РПГ-6", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ в четвер.

У схованці правоохоронці також виявили два протитанкові гранатомети РПГ-26, два постріли до гранатомета СПГ-9, автомат Калашникова, танковий кулемет Калашникова, майже 23 тис. набоїв різного калібру та десять метрів бікфордового шнура.

"За оперативною інформацією, схрон був облаштований у 2014-2015 роках бійцями добровольчого батальйону, який вийшов з району Операції об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

Тривають слідчо-оперативні дії зі встановлення осіб, які облаштували схрон, та цілей використання арсеналу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за 5 міс. наростила вивезення металобрухту більше ніж наполовину, вкрай різко в лютому-травні

Італійська Campari Group продає Cinzano за 100 млн євро - пресреліз

Унаслідок атаки БпЛА в Одесі двоє загиблих та шестеро постраждалих, з них двоє дітей - Кіпер

Міндовкілля: Американсько-український інвестфонд - відкрите вікно можливостей для залучення інвестицій у відбудову країни

Зеленський обговорив з дипломатами якнайшвидше виконання домовленостей з міжнародними партнерами

Окупанти вдарили БпЛА по Одесі, є пошкодження та троє постраждалих

Окупанти вдарили БпЛА по Одесі, є пошкодження

Законопроєкт Грема щодо санкцій проти РФ може відіграти визначальну роль у досягненні перемир'я - Сибіга

Трамп припустив можливість передачі Україні систем Patriot

На фронті з початку доби відбулось 117 боєзіткнень, найбільше – на Покровському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА