Інтерфакс-Україна
20:15 27.08.2020

Поліція встановлює обставини стрілянини поблизу Люботина Харківської області, за інформацією соцмереж - є жертви

2 хв читати
Поліція встановлює обставини стрілянини поблизу Люботина Харківської області, за інформацією соцмереж - є жертви

Харківська поліція з'ясовує обставини стрілянини в четвер увечері поблизу м. Люботин.

"На місці події працює керівництво обласного главку поліції і слідчо-оперативна група. Всі обставини встановлюються", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Як повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна", на київській трасі, не доїжджаючи до Люботина, зараз стоять кілька поліцейських машин і швидка, а на в'їзді в місто - затори.

За інформацією соцмереж, був заблокований і розстріляний автобус.

"Щойно під Харковом заблокований бандитами і розстріляний автобус. Попередньо двоє вбиті, один поранений і один викрадений", - йдеться в повідомленні, опублікованому в одному з місцевих пабликів.

Разом із тим у відділі комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області заявили, що поки не підтверджують інформацію про вбитих.

"Щодо поранених з'ясовуємо", - сказали у відділі комунікацій.

Офіційний представник поліції Харківської області Олена Баранник в коментарі "Суспільному" уточнила, що інформація про вбитих і поранених поки що не розголошується.

Водночас глава обласного Центру екстреної допомоги Віктор Забашта заявив, що були госпіталізовані троє чоловіків із забоями, травмами від ударів бейсбольними битами і пораненнями від гумових куль.

Глава харківської міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя" Андрій Лесик заявив, що один із госпіталізованих перебуває у важкому стані.

Народний депутат фракції ОПЗЖ Ілля Кива в соцмережі Facebook заявив, що в результаті розстрілу автобуса ГО "Патріоти - За життя" "є загиблі" і "кілька людей викрадено". Кива обвинувачує в нападі "Нацкорпус".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт ексмера Одеси Труханова у справі про службову недбалість

На Херсонщині в результаті обстрілів загинули двоє людей, поранені 17 осіб

Український фільм We’re Fine здобув перемогу на Austin Film Festival та отримав право кваліфікації на "Оскар"

Посадовці Одеської міськради привласнили понад 1,6 млн грн під час закупівель для ЗСУ

Депортовані в РФ вихованці Новопетрівської спецшколи повернулися в Україну

ВМС завдали ракетного удару по Орловській ТЕЦ та електропідстанції Новобрянська в РФ

Сирський віддав розпорядження щодо поставок у війська наземних дронів для евакуації поранених

Виставка українського павільйону з EXPO-2025 в Японії відкрилася в Києві

Внаслідок ворожих обстрілів потяг №227 Краматорськ - Івано-Франківськ запізнюється на 9 годин

Чиновникам в Одесі обрали домашні арешти та арешти з можливістю застави у справі про загибель людей у негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА