Інтерфакс-Україна
11:24 29.08.2020

Епідеміолог визначить, кому проходити самоізоляцію в разі захворювання COVID-19 шкільного вчителя - Степанов

1 хв читати
Епідеміолог визначить, кому проходити самоізоляцію в разі захворювання COVID-19 шкільного вчителя - Степанов

У разі захворювання шкільного вчителя COVID-19 епідеміолог повинен визначити коло людей, яким необхідна самоізоляція, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Якщо є підтверджений випадок учителя в школі, який захворів COVID-19, рішення щодо направлення на самоізоляцію ухвалює безпосередньо епідеміолог, який проводить епідеміологічне розслідування", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

Він пояснив, що залежно від епідеміологічного розслідування саме епідеміолог визначає, хто саме має проходити на самоізоляцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА